• ŠKD je neoddeliteľnou súčasťou činnosti školy. Každoročne poskytuje deťom možnosť tráviť popoludňajší čas so svojimi priateľmi a vychovávateľmi pri rôznych aktivitách a podujatiach, ktoré sú pripravované kvalifikovanými vychovávateľkami podľa výchovného programu klubu.

Poplatok ŠKD na jedno dieťa 10€/mesiac.

V školskom roku 2022 / 2023  sú žiaci 1. stupňa rozdelení do 3 oddelení.

• I. oddelenie
        • II. oddelenie
        • III. oddelenie
      • Deti sú prijímané na začiatku školského roka, na základe žiadosti rodiča (dokument na stránke školy) je vydané rozhodnutie o prijatí do ŠKD. Rodičia na konci školského roka nahlásia p. vychovávateľke záujem o pokračovanie v dochádzke ŠKD pre nadchádzajúci školský rok. Prihlásenie do ŠKD je záväzné, žiadosť o odhlásenie je možné dať k druhému školskému polroku s uvedením dôvodu. Vychovávateľka uvoľní dieťa z klubu len na základe písomného oznámenia rodiča. Vyzdvihovanie dieťaťa - rodič alebo zákonný zástupca preberie dieťa v exteriérových priestoroch (pred vchodom do školy).